Author: h***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Gương đẹp lắm, lóng lánh rất xinh. Nhưng vận chuyển làm gương bị móp 1 mẩu. Vẫn đẹp vẫn 10₫ nhen.
Màu sắc: màu đen | 2 photo(s)
Price: 81.600₫
Original Price: 96.000₫
| Material | Glass |
| Pattern Type | Plain |
| Color | Beige |
| Occasion | Holiday |
| Features | Foldable |
| Style | Classic |
| Batteries Included | No |
| Type | Desktop Mirror |
| Power Supply | None |
| Applicable Scene | Living Room |
| Festivals | New Year |
| Shapepattern | Square |
| Chiều cao | 1.4 cm |
| Chiều dài | 15.5 cm |
| Chiều rộng | 12.2 cm |
| SKU | sb2501022203164403 |
Overall Rating: 4.85/5
Author: h***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Gương đẹp lắm, lóng lánh rất xinh. Nhưng vận chuyển làm gương bị móp 1 mẩu. Vẫn đẹp vẫn 10₫ nhen.
Màu sắc: màu đen | 2 photo(s)
Author: b***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I absolutely Love all shein products from womens section to kids, its amazing quality i think for the prices you pay!!
Màu sắc: màu đen
Author: b***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I absolutely Love all shein products from womens section to kids, its amazing quality i think for the prices you pay!!
Màu sắc: màu đen
Author: b***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I absolutely Love all shein products from womens section to kids, its amazing quality i think for the prices you pay!!
Màu sắc: màu đen